Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a tv-n a műsorújságot?

Figyelt kérdés
Van egy samsung ue55mu6102k típusó tv-n. Ma reggel újra lett hangolva és azóta nem tudom megnézni a műsorújságot. Ez mitől lehet? Hogyan lehet megcsinálni?

2020. ápr. 1. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki egy negyed órára. A tévé egytuneres, így csak azoknak a csatornáknak a műsorát tudja letölteni, amik az épp nézettel egy frekvencián vannak. Ha ki van kapcsolva, akkor végigpásztázza a csatornákat, 2-7 napra (szolgáltatófüggő) letölti a műsort és tárolja.
2020. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ha a ma délelőtti MinDigTV-s átállásról van szó, az is lehet, hogy nem jön még az adat, egyszerűen csak nincs kész még a rendszer.
2020. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!