Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbook air (2017 vagy 2018)...

Macbook air (2017 vagy 2018) vagy ipad pro 2020?

Figyelt kérdés
melyik a jobb? nem tudom mert nekem átlag felhasználásra kéne sorozatnézés videó vágás stb ha ipad akkor rajzolásra is használnám.De nem tudom hogy fel ér e egy ipad egy airhez képest. mert azt mondta az apple hogy erősebb az új ipad pro ,mint egy pc. ti mit ajánlotok ?pls érveljetek a válaszotokban mert fontos lenne

2020. ápr. 2. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá számolatlan pénzed, akkor azt vedd, amelyiket jobban szeretnéd. Teljesen mindegy, hogy melyik erősebb, mert arra a minimális igénybevételre, amire te használnád mindkettő bőven jó, sőt, még sok is.

Próbáltad az érmefeldobást? Hogy amíg pörög, melyiknek szurkolsz jobban?

2020. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha rajzolni szeretnél akkor egy álom lehet az ipad pro 2020


Ami a hardverét illeti, valóban erősebb egy macbook air-nél.

Videóvágásra is használható, bár igaz nem Final Cut programmal. De az alternatívája is elég klassz!


Nézz teszt videókat a neten!


Én az ipad pro 2020-ra szavaznék, főleg h érkezik hozzá hamarosan az touchpades billentyűzet, bár igaz elég drágán.

2020. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
iPad Pro felhasználása sokkal futurisztikusabb, és szerintem sokszor jobb készülék is tud lenni, főleg ha rajzolásról van szó. Videóvágásra meg LumaFusion teljesen jó, ha nem valami durván nagy munkákról van szó.
2020. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!