Ez a Samsung TV le tudja jatszani DTS hangot ha házi mozit kötök rá?

Figyelt kérdés
Na szoval adott egy Samsung 55ru7172 a leírásba láttam hogy lejátsz a dobly digital hangot, viszont nem találok rá információt, hogy DTS-t igen. Ha egy házi mozit ha rá kötök amelyik le tudja játszani a DTS hangot, akkor ezt a tv letudja kezelni ? Nem értem pontosan az elméletet. Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. ápr. 3. 15:12
 1/2 Tosh 36 válasza:
Attól függ hány hangszórós a tv. Én eddig csak pro logic hangzást tudó tv t láttam. A dts hez legalább 6 csatornás készülék kell. Ilyen a házimozi erősitő. Udv. Pali
2020. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a prohardver fórumán, hogy a 2018-as modellektől már nincs benne a DTS támogatás a Samsung TV-kben. Sajnos ezt nem tudom megerősíteni, mert az enyém 2017-es model és most letesztelve egy DTS-es filmen, szól a TV és az erősítő is ami optikai kábellel van rákötve.
2020. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!