Xboxról-Pcre. Hogyan?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg hogy lehet hogy lesz egy PCm de az Xboxról nem tudom hogy tudom e folytatni a fortnite accountom... miket kell majd tudnom hogybe tudjak lépni PCn a fiókomba? A nevem tudom, a jelszavam azthiszem tudom, illetve még egy kérdés. Az email címmel korábban bejelentkeztem a 2FAra de az rossz volt. Mostmár meg mindig azt írja hogy jelentkezzek be abba de nem tudom a nevét, jelszavát, szóval az is lenne a kérdés hogy hogyan lehet email címet változtatni az Xboxon?

2020. ápr. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet. Az xbox és a pc két külön világ, nem átjárhatók.
2020. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ügye csak szivatsz? Akkor elfog vesszni az accom?
2020. ápr. 3. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy általában igazad van, de a Fortnite esetében tudtommal pont magaddal viheted a dolgaidat bárhova. Arra keress rá, hogy connected accounts vagy linked accounts és az epic fiókodba bekötheted az összes konzolos platformot amivel játszol. Nekem PSes barátom váltott Xboxra és az összes dolgát ugyanúgy tudja használni. De amúgy a közeljövőben jó ha tudod a legtöbb fejlesztő nem ilyen kedves. PL GTAVben ha platformot váltasz akkor kuka minden és kezdheted előről.
2020. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Már csak az a baj hogy nem tudom hogy az elég lessz a pcn hogy be tudok jelentkezni a Microsoft accountomba? Vagy miket kér az elejen?
2020. ápr. 4. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem valahol az Xboxos Fortniteba generálhatsz magadnak egy egyedi kódot és azt kell beírni az Epic Accountodba. Ha nincs Epic Accountod akkor meg csinálni kell.
2020. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!