Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ugye ettől nem esett és nem...

Ugye ettől nem esett és nem is lesz baja a Playstation 3 gépemnek?

Figyelt kérdés

Már több, mint két éve megvan, még akkor használtan vettem és nagyon megbecsülöm, viszont sosem takarítottam ki még belülről, mert nem mertem szétszedni, mivel féltettem és nem akartam, hogy baja essen. Csak körülötte szoktam törlőronggyal letakarítani a rárakódó port. Az elhelyezkedése: Hátul 10-11 cm, két oldalt pedig 5-5 cm szabad hely van körülötte, fölötte szintén kb. 10-15 cm szabad tér van, (afölött pedig szekrény.) Elölről teljesen szabad. Tehát próbálom olyan helyen tartani, ahol nem porosodik viszonylag annyira és jól is szellőzik. Ugye attól nem esett és nem is lesz baja, hogy eddig nem takarítottam és nem takarítom ki belülről, csak törlőronggyal töröltem és törlöm le róla a rárakódó port?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 4. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van por, bele is megy.

[link]

Hogy nem lesz baja tőle?

Abban az esetben ha nem használod, csak porosodik, nem lesz baja.

Minden más esetben problémát okozhat.

"nem mertem szétszedni, mivel féltettem és nem akartam, hogy baja essen."

Ha időnként ki van fújva levegővel, úgy megelőzhető a lerakódás (de nem teljesen, nem lehet nullára kifújatni).

Ha már sok van benne, akkor szét kell szedni hozzá.

Nem kötelező saját kezűleg, vannak erre szakosodott szervizek, rutinnfeladat egy ilyen tisztítás.

2020. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! Hogy értetted azt, hogy minden más esetben problémát okozhat?
2020. ápr. 4. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A por nagymértékben ronthatja a proci hűtésének hatékonyságát. Túlmelegedhet, és akár el is engedhet a lábak forrasztása.
2020. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!