Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen számítógépházat vegyek?

Milyen számítógépházat vegyek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy jól szellőzzön.

Mindegy az ára, hogy mikroház vagy sem, csak legyen jól szellőző.

Tudnátok konkrét neveket mondani?

Illetve hallottam ilyen porszűrőkről, az mi és külön kell venni a gépbe vagy az hogyan működik?

A válaszokat előre is köszi!


2020. ápr. 4. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Cooler Master MasterBox Q300L MCB-Q300L-KANN-S00

Mi a véleményetek?

2020. ápr. 4. 12:21
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van:

[link]


jól megmutatják a youtubeosok is:

https://www.youtube.com/watch?v=6EJr80iJU4g

https://www.youtube.com/watch?v=dsOcfgmqE5s


nagyon jó ház,, nem túl nagy mégis jó nagy hely van benne.

Elöl van benne két 12 centis ventilátor amiket le lehet cserélni akár 14 centisre is.(nem túl jó minőségüek, de nagyon halkak)

Felül is van két hely 12 vagy 14 centis ventiknek.

és hátul van egy 12 centis ventinek hely

illetve alulra is lehet egy ventit tenni, de akkor ki kell venni azt kis dobozt ahova be tudsz tenni 2 merevlemezt.

Nekem most 3 venti van benne (2 elöl 1 hátul) és nagyon frankón átszellőzik a ház, nem melegszik semmi.


a porszűrő az egy vékony anyag ami ennek a háznak az elejében van (az egész műanyag elejét le lehet venni) illetve felül a két ventihelyen van 2 keretben ilyen anyag és a ház alján is van a fém fülek alá bepattintva.

Annyit csinál ez a szűrő, hogy nem enged be túl sok port a gépházba. Ha leveszed akkor több levegő fog beáramolni és több por is. De ettől meg takarítani kell a házat rendszeresen.

Ezt a szűrőanyagot ki tudod venni és kifújni belőle a retket, vagy porszívóval meg lehet tisztítani.

2020. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!