Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen alaplapot vegyek és...

Milyen alaplapot vegyek és hűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

A gépemben amit venni fogok egy RX 570 8GB-os videokártya lesz, de nem tudom milyen alaplapot válasszak.

A processzorhűtőnél nem tudom hogy hogyan van az a légszállításos dolog, mi alapján mérik, és hogy milyet érdemes venni?

A pcx-ről fogom rendelni.

A válaszokat előre is köszi!


2020. ápr. 6. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
A processzor egy ryzen 5 2600-as
2020. ápr. 6. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:

az elején az összefoglalót olvasd el:

[link]

ez megvilágítja milyen procihoz milyen lap kell.

ajánlom a B450-eseket. Nekem asus van, eddig még nem volt gondom vele. Bár Márk a legutóbbi videóban pont azt a típust mondta be hogy sok megy vissza belőle gariba :DDDD


Ha komolyabban akarod húzni a procit akkor X470, X570 - persze ezek jóval drágábbak.


Az AMD-k gyári hűtője nem olyan rossz, sőt! nekem GTA V alatt sem megy fel 50 fokig. Igaz van 3 venti a házban amik fújják át a levegőt mindenen.


A légszállítás meg annyit jelent, hogy mennyi levegőt mozgat meg a ventilátor. X köbméter percenként, vagy óránként, vagy ki hogy adja meg.


Persze rendelhetsz másik hűtőt is ha tuningolni szeretnél, de figyelj a gépházra, mert kisebb házakba nem biztos, hogy befér egy nagyobb hűtő


a noctua az egyik legjobb hűtőgyártó!

de a Be quiet! sem rossz a Dark Rock sorozata nagyon frankó

2020. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!