Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo switch vásárlása...

Nintendo switch vásárlása használtan. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mivel be szeretnék szerezni egy nintendo switch készüléket elkezdtem keresni, hogy melyik lehetne a számomra leg megfelelőbb. Hallottam róla, hogy nem érdemes switch-et venni használtan, de találtam két hírdetést, ami szerintem normális.

[link]

[link]

A kérdésem az lenne, hogy megéri valamelyiket is megvenni a kettő közül vagy engedjem el? Az okosított nintendo switch az mire érthető? Mert azzal sem vagyok teljesen tisztában. Előre is köszönöm a segítséget:)



2020. ápr. 7. 15:29
 1/1 anonim válasza:

Elég régi a kérdés, de azért még hátha érdekel valakit.


Az okosított azt jelenti, hogy fel van törve a programja, így rá tudsz tölteni olyan játékokat amiket kalóz oldalakról letöltöttél. Nem legális, és a magyar nintendo közösség el is ítéli.

A V1-es verziójú Switch-et könnyeb feltörni, mint a V2-t, (vagy pont azt lehet csak, ezt nem tudom pontosan).

2022. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!