Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangkártyát USB A-B nyomtató...

Hangkártyát USB A-B nyomtató kábellel hajtok meg, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy hang kártya, A-B usb nyomtató kábellel csatlakoztatom a géphez, így küldöm rá az adatot, 1 méteres kábellel vígan megy, de most vettem egy 6 méterest, és folyamatosan újra indul..

A kérdés, h hibás a kábel, vagy 5 méter alatt elfogy a delej?

Ugyan az a csatlakozó, amivel a röviden vígan müködik



2020. ápr. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A tápfesz fogy el.
2020. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
Nem feltétlen a tápfesszel van a baj. A nagy sebességű adatátvitel nem szereti a hosszú kábelt.
2020. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
Jobb minőségű kábellel esetleg javítható a helyzet...
2020. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hol vegyek akkor kábelt? 1500 volt a Edigitálnál, jóóó tudom nem drága kábel, de egy nyomtató kábelről beszélünk :D

RCAból még oké a több ezres kategória, meg is vettem, na de USBből is?

2020. ápr. 8. 19:24
 5/8 BeefEater ***** válasza:
Szabvany szerint maximum 5 meter hosszu lehet a kabel. Ha tenyleg kell a 6 meter akkor aktiv kabelt vegyel (az viszont nem 1500 Ft lesz)
2020. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam , amit vettem kábelt, az öt méteres volt, nem hat ahogy írtam
2020. ápr. 9. 07:58
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

"RCAból még oké a több ezres kategória, meg is vettem, na de USBből is?"

Ha érzékeny adatot továbbítasz, akkor bizony számít az átviteli közeg (jelen esetben kábel). A high-end kategóriában az USB-kábeleknél is ugyanaz a helyzet, mint az analógok esetében; nézd meg pl. az Entreq kínálatát...

2020. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszöönm a választ, végül vételeztem egy kicsit drágábbat, nem 1500Font, hanem kb 4ezer FORINT volt :D

De ezzel már ott a delej, és át is jut a hang

2020. ápr. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!