Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 4k ás tévém böngészője...

LG 4k ás tévém böngészője eddig szépen lejátszotta a videás videókat, de tegnaptól azt írja hogy frissítsem a böngészőt, de nem lehet sehogy . Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Android box.
2020. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:

Esetlegesen összefüggésben lehet azzal ,hogy sok oldal, közte a videa.hu is a koronavírus korlátozások miatti internet-túlterhelés ellen ideiglenesen leállt a nagyfelbontású videók streamelésével.


Gondolom videoformátumot váltottak, olyanra, amit a tévéd böngészője nem tud kezelni.

Próbáld ki az RTL Most-ot, azt sem tudja majd kezelni.

2020. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy van ez a felbontás mizéria ,de eddig elvitte 360 meg 480 p be ,igen az rtl most az tudom hogy nem megy az soha nem is ment :D,csak azt nem értem akkor mért írja h frissítsem ha nem is lehet az lg storeból ,sőt felsincs tüntetve ott az alapböngészőm.


másik válaszoló:erről az android boxról nem hallottam még ,de rákeresek

2020. ápr. 9. 12:37
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

"csak azt nem értem akkor mért írja h frissítsem ha nem is lehet az lg storeból"

Ez egy automatikus válasz minden kompatibilitási hibára, függetlenül attól, hogy van-e kompatibilis frissítés.


"erről az android boxról nem hallottam még ,de rákeresek"

A lényeg, hogy ne a tv-vel próbálj lejátszani, hanem külső eszközről, ami kompatibilis és arról HDMI-n küldd a tévére a videőt.

PC-ről is megteheted, az android tv-box egy alternatíva.

2020. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lali51 ***** válasza:
Úgy tudod frissíteni a böngészőt,hogy új tv-t veszel.Kb 2 évente.
2020. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

"Úgy tudod frissíteni a böngészőt,hogy új tv-t veszel.Kb 2 évente."

Aztán megjárod, ha tök ugyanaz a rendszer van rajta. Mert pl. az LG webOS rendszere a régebbieken is azonos.

Csak a böngészőjén nem viszik túlzásba a frissítést.


Egy android rendszerű tévé megoldás lehetne, ha nem lennének éppenséggel a ritka androidos tévék alapból foschok egyelőre.


Addig marad a külső forrásból videójel küldés.

2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott 2 nap múlva már lejátszotta,kicsit megváltozott a felület a videának lehet ennek köze van hozzá nem tudom
2020. ápr. 17. 20:38
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom az oldal váltott videoformátumot valami kompatibilis formára.


Ha elegen panaszkodnak, megteszik, nekik is érdekük a nézettség és ha a használt formátumuk ezt korlátozza, az veszteség.

2020. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet
2020. ápr. 23. 20:39
 10/10 Luluka612 válasza:
Én is panaszkodtam...de azóta se tudok filmet nézni. 12 mpnél ugrik a következő filmre, aztán tovább...
2020. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!