Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei Freebuds 3 használható...

Huawei Freebuds 3 használható töltőtok nélkül is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a töltőtokra is szükség van-e ahhoz, hogy össze tudjuk kapcsolni a készülékkel, vagy anélkül is tudok zenét hallgatni, filmet nézni, stb. amíg le nem merülnek a fülesek? :D

2020. ápr. 17. 17:43
 1/2 Zzzoli ***** válasza:
Hogyne tudnál a töltőtok nélkül zenét hallgatni, ill. párosítani telefonnal. A töltőtokot nem kell mindig hurcolni magaddal. Gondold csak el, az miért lenne jó, ha bárhová mennél, mindig vinni kellene a töltőtokot, akkor is ha tudnád hogy bőven kitart a fülesek üzemideje?
2020. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Új felhasználó vagyok, a minap vettem csak és evvel kapcsolatban sehol se találtam infót, lehet csak nekem nem volt egyértelmű. 🤔

Rendben, köszönöm szépen! :)

2020. ápr. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!