Rc autóba adó-vevő?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ami a távirányító és az autót összeköti.

Mennyiért érdemes?

Hány méter a hatótávolságuk?



2020. ápr. 27. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyiért érdemes? Ez attól függ, hogy mennyire gondolod komolyan, vagy hosszú távon ezt a hobbit. Elsőre nem érdemes túl drágát venni, mert ha megunod, akkor nagyobbat buksz, mert használtan, jó ha féláron elkelnek

Hatótávban a repülősöket tudom, hogy 2km-re szokták írni, de földön is többszáz méter, olyan messze meg már épphogy látod a modelt.

[link]

2020. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autósból kb 10-15 ezer Ft, amit érdemes rá szánni. Flysky fs-gt2, gt3B, gt3c ami jó szokott lenni. Esetleg carson reflex wheel pro 2. De elég sok 3 csatornás távirányító van, ami jó lehet neked. 4 csatornásak már drágábbak, csak akkor vegyél ha tényleg arra van szükséged.

Egyébként általánosan nem igaz, hogy elsőre olcsót érdemes venni, ha pl repülős távirányítót keresnél akkor azt mondanám hogy 45 ezer alatt ne is keress távirányítót,mert gagyi az összes. (nem mellesleg, egy pultos repülős távirányító is jó autóhoz, én nagyom sokáig repülős távval autóztam.)


Hatótáv pedig több, mint ameddig ellátsz, szóval ne aggódj, nem lesz gond.

2020. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
Nem tudom milyen autóba szeretnél, de nekem van egy, ami a polcon hever, mert kicseréltem egy másikra. Sőt van egy kefés motor meg egy szabályzó is hozzá. 540 es motor. Thundertiger Spardowhawk XB 1:10-ben voltak gyári cuccok.
2020. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!