Tudom használni a magic remote távirányítómat kurzorként, ha HDMI-vel a TV-re van kötve a gépem képernyője?

Figyelt kérdés

Tudjátok, az LG TV-khez lehet kapni olyan távirányítót, amit ha ideoda mozgatok, a kurzora úgy mozog a tv kijelzőjén.

Általában a laptopomat HDMI-vel rákötötm a TV-re és a laptopomhoz csatlakoztatott egérrel, billentyűzettel vezérlem a képrnyőt.

De elgondolkodtam, hogy nem-e lehetne-e a távirányítót egér helyett használni. Ha van ötletetek, azt megoszthatnátok velem.


Bár amúgy, lehet ehhez a táviránytót a laptophoz kellene csatlakoztatni, ami kicsit valósznűtlennek tűnik, hogy lehetséges :D

De ha van más mód, szóljatok. Remélem értitek mit akarok.



2020. ápr. 28. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod.
2020. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

Ahhoz egy másik távszabályzó kellene, USB-vevőegységgel együtt, kínai oldalakon láttam ilyet.

De én nem láttam szükségét, házimozi célra van egy külön egerem, valamint egy tanítható távszabályzóval a számítógép, illetve a lejátszóprogram részére tudok egyes parancsokat küldeni, ami a szokásos használathoz szükséges.

Ehhez van egy USB-vevő, ami régen egy tunerhez tartozott és billentyűparancsokat képes produkálni.

2020. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Szegény lepontozó jános megint ténykedik...
2020. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!