Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb a gyors töltés...

Melyik a jobb a gyors töltés vagy a sima töltés mert én azt vettem észre hogy a telóm egyre kevesebbet bír pedig 2 hete vettem, ki lehet kapcsolni a gyors töltést vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 18:38
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Az erős melegedés egyik alkatrésznek sem tesz jót, az akkunak sem.

Noha másik véglet, de én úgy vagyok vele, hogy ráér töltődni egész éjszaka is, így mindössze 500 mA töltőáramot alkalmazok. Gyakorlatilag nem is melegszik, akkuval sem szokott gondom lenni.

2020. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az akku üzemidejét nagyban befolyásolja a használat módja, a futó programok mennyisége.

Először ezeket kellene megvizsgálni.

Ha még mindig úgy tűnik, hogy egyre kevesebbet bír, akkor érvényesíteni kell a garanciát.


Nekem egy jó pár éves S7-em van. Nagyon ritka, hogy nem gyorstöltéssel töltöm. Az utóbbi fél évben szerintem mást nem kapott.

Az akksi használattól függően jól bírja, nincs rá panaszom.

De eleve be van kapcsolva a közepes energiagazdálkodási opció.

És nem lepődöm meg akkor sem, mikor melegszik és gyorsan merül skype videóhívásnál.

2020. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hé alatt észrevehető kapacitáscsökkenés az baj.

ha a telefon szoftveresen rendben van és nincs olyan alkalmazás vagy process ami meríti az akkumulátort, akkor gariztasd!

2020. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!