Milyen fülest kéne vennem?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam szinte az összes lehetséges változatot de mindegyik kiesik a fülemből. A fejhallgatót nem szeretem. Esetleg valaki akinek ugyanez a problémája tud valami jó típust?

2020. máj. 13. 11:13
 1/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Simán járás/ülés közben is kiesik, vagy netán csak sportolás közben?


-Első körben olyan hagyományos (IEM) fülest vennék amihez alapból több fül illesztéket adnak:

pl. nekem ilyen van (a felső képen ha lapozol látni fogod az szilikon illeszték választékot)

[link]


persze olcsóbb fülesekhez is van ilyen opció


ha sportolás közben kell, akkor értelem szerűen sport fülhallgatókat kell keresned.


a végső tuti megoldás a CIEM (Custom in-ear) fülhallgató amit egyénileg gyártanak az ember fülére. Persze ez egy nagyságrenddel drágább megoldás de tuti, mind kényelem mind hangzás terén :).


itt mindenféle tesztek vannak (IEM /CIEM stb)

[link]

2020. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sajnos ülés közben is kiesik mind amit eddig próbáltam.
2020. máj. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!