Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mélyládák, amik szobába...

A mélyládák, amik szobába valók mennyire hatolnak át a falakon, tekintve, hogy a normál basszus is át tud hatolni simán? Tapasztalatok? Panaszok esetleg a szomszédoktól?

Figyelt kérdés
Már csak azért is kérdezem, mert az ilyen fajta hangot érezni is lehet, nem csak hallani.
2020. máj. 19. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Főleg ha kidől az ablak🤣🤣

A szomszédaim úgy bömböltették a zenét, hogy kitört az ajtóban az ablak🤣🤣🤣


De nem kell bömböltetni, és nem lesz panasz

2020. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Falak nem képeznek a mélyeknek sok akadályt, úgyhogy megy át rendesen, persze azért teljesítmény függő, de ami Neked (benned) jó érzést kelt, az már a szomszédnak nagyon nem az...
2020. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De kisebb hangerőn sem hallatszik át?
2020. máj. 19. 16:42
 4/10 MancsWolf ***** válasza:
Egy mélynyomó kis hangerőn is jól áthallatszik. Ezt onnan tudom hogy volt rá példa hogy teljesen normál hangerővel hallgattam a zenét, normál hangerővel beszélgettünk mellette. Szomszéd meg kopogott hogy nem e lehetne kicsit halkabban. Behivtam hogy nem is hangos, biztos mást hall. Ő is áthívott, és azt ugyan nem tudtam volna megmondani mi szól ha nem hallom előtte, de basszus szépen hallatszódott nála. És nem panelban lakom.
2020. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyon... a mély hangok könnyen áthatolnak.

nálam a felső oldalsó szomszéd püföltette a zenéjét egész nap.

néhány hét után költözött is annak rendje s módja szerint... kirakattam a lakásból. :D

ha hupákulni akarsz akkor menjetek ki a pusztába!

2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs subládám, csak mélyhang-kiemelés, de ez is áthallatszik valamennyire. Legalábbis a szomszéd mondta, hogy hallja, hogy filmet nézek.. Egyébként, ha a falon nem is, az ablakokon biztosan, ezt onnan tudom, hogy ha kimegyek az udvarra, elég jól hallom, hogy szól odabent a zene. Ezért én dir-durr-csitt-csattos filmeket nem időzítek éjszakára, de minimum kikapcsolom a DBB-kiemelést.
2020. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csendháborításért nem raknak senkit ki a lakásból...

Ne kamuzz.

2020. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MancsWolf ***** válasza:
#7 Ha bérli a lakást és felnyomja rendszeresen a berbeadónál akkor simán kirakja ilyen miatt is.
2020. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

így van, bérlő volt.

szóltam a társasházkezelőnek, ő felszólította a lakás tulaját, hogy rakja rendbe a bérlőt. nem lett hatása, úgyhogy ügyvédi felszólítás volt a következő levél. Annak már lett hatása :D


nem csak a zenével volt ott a baj, az udvarban parkoló kocsikra dobálták a csikket a másodikról , attól féltünk mikor ébredünk arra, hogy égnek a kocsik...

2020. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az általad kibocsájtott hang (léglökés) beleütközik a falba, az átveszi a rezgést, és a túloldalon "meglöki" a levegőt amit a szomszéd hangként érzékel.


Az alacsony frekvenciájú hangok amit például a mélyláda is kiad, sokkal jobban terjednek a szilárd anyagokban, mint a magasabb frekvenciájúak.


Ez egyszerű fizika.

2020. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!