Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen stúdió fej- és fülhallg...

Milyen stúdió fej- és fülhallgatókat ajánlanátok, amik a legolcsóbbak és költséghatékonyak is?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
SRH440 lesz a te fejhallgatód, nem nagyon kapsz ettől jobbat 40-50 ezerig erre a célra.(tényleg neutrális a hangja, semmi színezés nincs kb.)
2020. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Audio Technica nem éri meg ebben az árban?
2020. máj. 21. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem, mivel nem igen van neutrális hangzású fejhallgatójuk.

M30X középorientált, kis mélytöbblettel.

M40X pedig V hangzású, kevés középtartománnyal.

Bár ha mindenképpen ATH-t szeretnél akkor M40X-t érdemes megfontolni.

Hangminőségben kb. hasonlók az SRH440-hez, csak nem mindegy mennyit színez a hangzáson.

2020. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Pár helyen még nézelődtem és a Fiio fülhallgatókat ajánlották, meg az AKG fejhallgatókat, azokból a K361 és K371 et. Állítólag mindegyik semleges.


És nem kritizálni akarok, de a prohardveren meg a logouton is megnéztem és ott azt írja, hogy a Shure amit ajánlottál középorientált és a M30X meg viszonylag semleges/középorientált. Most nem tudom, milyenek igazából de te ezeket személyesen meghallgattad?

2020. máj. 25. 22:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz arról amit írtam?
2020. máj. 27. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiio fülhallgatóit nem ismerem annyira, de tesztek szerint nem lehetnek rosszak.

AKG-k közül vannak jó típusok, a K széria rendben is van, de azért hangminőségben ők inkább a felső-kategóriában alkotnak nagyot.


SRH440-t illetve az M30X-t is hallgattam, SRH440 közelebb van a semlegeshez, a neutrális hangzáshoz mindenféle elfogultság nélkül(van nekem M30X-m), az M30X-ben kicsit több a mély(nem is értem a semleges jelzőt, mert nagyon középorientált, az A550Z az viszont semleges)de összességében simán el tudnám képzelni azt is stúdió monitorként.

Az M30X mellett még az szól hogy jelentősen könnyebb és kényelmesebb is.

Szóval összességében ha csak a hangzást vesszük az SRH440 a nyerő.


Ha több a keret nyilván jobb egy AKG K275, SRH840 vagy A550Z.

Vagy éppen a felsorolt AKG-k, de a K szériában a 275 van a legközelebb a semlegeshez.

2020. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!