Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség ECC Memory...

Mi a különbség ECC Memory vs. Non-ECC Memory között?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elistvan ***** válasza:
100%
Az ECC memóriát általában szerver alaplapok vagy a brand gépek alaplapjai (HP, Dell...) vagy egyes amd lapok tudják kezelni az asztali lapok közül. Az ECC Error Correction Check - vagyis hibajavítási elleőrzés, van egy plusz chip elvileg a ramon ami ellenőrzi a hibákat és korrigálni de nagyon jelentőségi asztali használatban nincs. Viszont a Non-ecc-s lap nem fog elindulni ecc-rammal. vagy ha igen, akkor kisípolja.
2020. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh akkor értem miért sípol be a lap mikor az új RAM-ot tettem bele, azt is észre vettem hogy a ramon a chipek száma különböző egyiken van 5 másikon 4 mindkét oldalon.
2020. máj. 23. 15:05
 4/4 anonim válasza:
Igazuk van a fentieknek, mert nekem a suliban ezt oktatták.
2020. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!