Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy JBL 200/230 as típusú...

BadBoy2 kérdése:

Egy JBL 200/230 as típusú aktív suboról van szó. Probléma vele hogy bekapcsoláskor erőtlen halk hangon szól (sistereg) de kb. 10 per után tökéletesen működik egyébként nem melegszik hűtőbordánál.Kábelekkel sincs probléma.Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#JBl aktív sub
2020. máj. 23. 20:05
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Úgy vettem észre, amikor ilyen jellegű kérdést feltesztek, csak egy kis megnyugtatást vártok:

— Javítást igényel, vidd szervizbe!

És a kérdező ilyenkor ezt szokta válaszolni:

— Köszönöm a tippet, keresek akkor egy szervizt.

2020. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztelt mérnök úr! Gondoltam itt arra nagyobb vagy esetleg kisseb a peoblémája!
2020. máj. 23. 21:06
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani, vagy csak olyan tudná, aki pont ilyen készülék, pont ilyen hibájával találkozott már és véletlenül pont erre jár.

Tippelni tudnék persze, régen audio szervizt is üzemeltettem, de vaktában tippelgetni nem jó.

2020. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!