Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth-os fülhallgat...

Milyen bluetooth-os fülhallgatót ajánlanátok 5-10K között?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 17:41
 1/5 anonim válasza:
Néz egy xiaomit azok egész jók olcsók is
2020. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam mert Xiaomi telóm is van. De megoszló véleményeket olvastam róla. Neked mi a véleményed?
2020. máj. 24. 17:51
 3/5 anonim válasza:
Hát én még nem vettem de több ismerősöm is vett csak ajánloták én is tervezek egyet venni csak elöbb egy új telót veszek utána meg a fülest!
2020. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajánlottak pontos típust? Mert van egy pár :D
2020. máj. 24. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, bár ez egy kicsit drágább, mint amit te megadtál. De a Samsungnál körülnézhetsz, biztos van olcsóbb is. Mint márka, nagyon jó. Főleg, ha a telefonod is Samsung esetleg, akkor tökéletes az együttműködés, még hármasban is (okosórával) kölcsönösen irányítják egymást, minden funkció maximálisan kihasználható.


Nekem szempont volt, hogy ilyen nyakba akaszthatós legyen, mert én nem szeretném, hogy folyton a fülemben "lógjon" (engem az idegesít), viszont azokból is van nagy választék.

2020. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!