Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nekttek melyik TV márka vált...

Nekttek melyik TV márka vált be legjobban?

Figyelt kérdés
Típust is írhattok meg linket

2020. máj. 30. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Philips
LG
Orion
JVC
Blaupunkt
Sony
Asus
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Junoszty.
2020. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

LG

OLED-ben ők a királyak. Gyakorlatilag panelt csak ők gyártanak a többi cégnek is, szóval nagyon nincs is min vitatkozni. Övék a csúcstechnológia. Jövőben (5-10 év) a microleddel, vagy más új technológiákkal lehet változás.


A belépő szintű TV-i nagyon szarok. Ennek oka a IPS-LCD panel nagyon gyenge kontrasztja. Viszont ezt jól körbe tudja ülni a nagy család, nekünk meg erre volt szükségünk. Rendszert tekintve a magic remote ami miatt mindent visz az LG. Nekem nagyon bejön. Az újakban már a hardver is elfogadható, nincs fagyás, gyorsan betöltenek az appok.


Garanciában... tavaly vettük talán. Tavalyelőtt? Termékregisztráció után 5 évet adtak. Ez is verhetetlen. Remélem most is van még, mert ez nagyon jó dolog minden elektronikai cuccnál.


Ennek ellenére, ahol csak szemből nézik a tv-t, ott semmiképp sem ajánlanék az olcsó kategóriában LG LCD TV-t. Csakis VA paneles LCD-t. Pl Samsung.

2020. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy 11 éves LG lcd tvm van 82 centis 720p azt hiszem még mindig bírja.


Tudom ez neked nem jó infó de megbízhatóságban szerintem jó az LG.

2020. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
LG WebOS
2020. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is LG. A harmadik tévémet gyűröm tőlük, első kettőt is csak méretváltás miatt adtam el. Vitték mint a cukrot, a másodikra huszonnyolc jelentkező volt egyszerre, tekintve hogy az még 3D-s volt. Első lapos tévém tévém Sharp volt, el lett rontva az európai szoftvere, valami überszar tévé volt. Számítógép kijelzőben is LG-t veszek egy ideje, de például telefont nem vennék tőlük.
2020. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:
lg tv-m van.linket nem küldök róla mert 5 éves és vannak ennél újabbak amik hdr-támogatásúak ill vannak már oled-tv-k is.ami tetszik benne:laptopból kiszedett 320-as hdd-t kötöttem rá.gond nélkül kezelte pedig tele van adattal.a rajta lévő filmekhez is hozzáférek ha akarok,lejátssza gond nélkül mint ahogy a műsorrögzítés funkció is működik.nem kellett formázni a lemezt.
2020. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2006-ban vettem egy 82-es JVC LCD TV-t, akkor szebb képe volt mint a mellete lévő LG-nek. Rokon ajánlotta, akor ott dolgozott az Euronicsban. Pár éve ugyan lecseréltük, de csak az Xbox miatt, viszont ismerősnél még mindig megy, és szerelő sem látta.
2020. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 belapus ***** válasza:
9 éves a Sonym, a szüleim Philipse meg 10.Gond nélkül működnek.A fenti válaszokból az látszik, hogy több márkával is ez a helyzet általában.
2020. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van LG is, nagyon tartós, de a Samsung a legkirályabb, és nekünk a Samsung színei tetszenek a legjobban. A 4k-s hajlított Samsung okostévé pedig... álomszép, imádja az egész család.
2020. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt érdemes megvenni? [link]
2020. máj. 31. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!