Mi lehet a baja a laptopom billentyűzetének? Többi lent

Figyelt kérdés
Az N, B, az enter illetve a szóköz és a bal ctrl billentyűk egyik napról a másikra érzéketlenné vált, néha reagál, de általaban nem. Próbáltam kitakarítani, hátha a por a baj, de a probléma még mindig fennáll. Azt vettem észre, hogy amikor letöltött pc játékkal játszom, semmi baja, minden tökéletesen működik, viszont pl chromeban vagy wordben szinte sose. Mi lehet az oka? Egyébként mar lassan 6 éves gépről van szó.

2020. máj. 31. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Próbáld ki.

2020. máj. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
100%
Okozhatja a billentyűzet is, de okozhatja a billentyűzet vezérlője is. Bizonyos lenovo sorozatokban gyakori volt a billentyűzet vezérlő probléma, jómagam is cseréltem.
2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy négy éves laptop, gyenge procival a billentyűzet teljes baloldalával ezt tette. A végén már az sem működött, hogy wifi, a kijelzőről eltűnt a kép. A billentyűzet vezérlő problémán kívül minden baja is volt. A Lenovo "híres" (kici kinai) gagyi gyártmánya alkatrészként végezte. (Igaz, én öt hónapos korában kaptam, de van különb gépem, nem használtam, nemrég tettem rá Windows 10-et. De használhatatlan volt.
2020. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!