Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hama PR-2180 2.1 hangszóró...

Hama PR-2180 2.1 hangszóró automatikus kikapcsolását hogyan tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

#automatikus kikapcsolás #Hama PR-2180 2.1 #Hama PR-2180 2.1 automatikus kikapcsolás #hangszóró automatikus kikapcsolás
2020. jún. 1. 19:13
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csak szétszedés útján és az áramkörbe történő beavatkozással.

Szerelés, forrasztópáka, szakértelem, ilyesmi.

Egyébként nem nagy kaland, a fentiek birtokában.

2020. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És valahol találok róla videót? Muszáj lesz szervizbe vinnem, vagy meg tudom csinálni? Nincs tapasztalatom.
2020. jún. 2. 18:07
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem hinném, hogy van róla videó, át kell nézni az áramkört, vagy jobb esetben rajzot találni hozzá, úgy egyszerűbb átlátni és megtalálni a módosítandó részt.

Ha nincs rajz, akkor is vannak lehetőségek, de itt jön képbe a tapasztalat.

Nem levegőbe beszélek, magam részéről tanulmányoztam már ilyen rajzokat, hogy milyen módon szokták ezt megoldani (már csak azért is, mert magamnak is terveztem hasonló trükköt építeni, meg a szakmai kíváncsiság).

Tehát van róla elképzelésem, hogy mit kell keresni, de ezt így nem lehet elmondani, az adott típust kell alaposan megvizsgálni, a megoldást egyedileg kitalálni.

2020. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!