Audio-Technica ATH-M50xBT (bluetooth) ugyan úgy szól kábellel, mint a sima verzió? Vagy ha itthon is használnám kábellel, akkor jelentene valami hátrányt, hogy amúgy bluetooth-os is?

Figyelt kérdés
Alapból egy sima ATH-M50x-et akartam, de rájöttem, hogy a bluetooth hasznosabb lenne számomra, mert akkor eltudnám vinni magammal és tudnám használni pl. iskolában vagy ilyen helyeken. Viszont itthon használnám kábellel meg külső hangkártyával, akkor ugyan olyan hangzást kapnék mint egy bluetooth nélkülivel? Mert leginkább itthonra kéne, de külön egy bluetooth-os és egy sima fejhallgatót nem akarok.

2020. jún. 2. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy aptX-es fejhallgató, abból is egy nagyon jó darab. A Bluetooth protokoll, DAC-k és kompakt erősítők eljutottak arra a pontra, hogy már tényleg csak az igazi feketeöves audiofilek hallanak bármi különbséget. Ne aggódj.
2020. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az akkumulátor meg ezek miatt nem fog előbb elromlani?
2020. jún. 2. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a vezeték nélküli üzemmódhoz kell az akksi, és jópár évig biztosan bírja. Ha egyszer elromlik, majd megnézed, hogy kell akksit cserélni rajta. Kábellel pedig az idők végezetéig használható marad, mivel az egy passzív üzemmód.
2020. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Élettartam tekintetében csak hogy valami konkrétumot is mondjak, az első generációs, lassan 4 éves Bose QC35-ömön én még nem érzékeltem csökkenést. Ezek az akkumulátorok nincsenek úgy terhelve, mint egy telefon vagy laptop akksija, így sokáig bírják és csak hosszú évek után kezdenek hanyatlani.
2020. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!