Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennétek e 2015 MacBook Pro...

Vennétek e 2015 MacBook Pro 15" laptopot most?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék windows alapú gépet venni, de mivel még diák vagyok és a saját fizetésemből kell félretenni egy laptopra, ezért sajnos nem engedhetem meg magamnak a 2020 Macbook Airt,ami bár szintén elég jó, főleg nem a Pro modelleket.

A 2015 ös gépet újonnan venném. Sok jót olvastam, hallottam róla, jól is néz ki de kissé szkeptikus vagyok hogy tényleg jó e még most is. Valaki akinek esetleg még mindig az van?

Előre is köszi a válaszokat!



2020. jún. 7. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
És mit csinálsz vele? kiállítod egy múzeumban?
2020. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Én nem venném meg, mert már lassan tényleg egy múzeumi darabról beszélünk.
2020. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Csak kíváncsiságból, mit tud a MacOS amit egy Windows nem, és megéri a felárat?
2020. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
A Linuxot is feltalálták már egy ideje, ha esetleg elkerülte volna a figyelmed....
2020. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az meg a másik.
2020. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Szóval:

-Miért kell Mac? Vagy csak Windows ne legyen?

-Mire kell a tanuláson kívül?


Csak akkor érné meg Macet venned, ha profibb szinten vágsz, szerkesztesz videót. Egyébként elég egy 'sima' laptop, amire meg tudsz Linuxot tenni, ha nem akarsz Windows-t (kivéve, ha játszani akarsz, bár azt is meg lehet oldani Linux alatt is, csak nem 100%-os az eredmény).

2020. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elgondolkozom a Linuxon :D
2020. jún. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!