Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van ha audio cdt irok...

Crogen city kérdése:

Miért van ha audio cdt irok laptoppal a minihifim nem olvassa régebi cdket olvassa,probáltam több fajta cdvel sikertelenül 8és6xsebességel irtam, ashampoo burning6,cdburnerxp iró programokkal sony rx d7 minihifi?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 06:18
A kérdező szavazást indított:
Sony
Sony
1 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ird lassabban.
2020. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:
100%
Sony vagy Sony?
2020. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A régebbiek nem eredetiek véletlenül? Meg az sem mindegy, hogy újraírható, vagy sima.
2020. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol élsz, 2002?
2020. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik eszköz tudja a +-os és --os lemezeket kezelni. Nem az írással lesz baj, hanem a CD-vel.
2020. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress a CD íróprogramban olyan beállítást, hogy DAO96 ! Nero-ban ez ott van ahol az írási sebességet is állítod, aminél a leglassabb írási sebesség kell. Általad használt programokban is biztos benne van valahol. Elég régen írtam lemezt, de akkor csak ezzel a beállítással írt lemezt olvasta az asztali CD lejátszó vagy az autó hifi. Sima DAO vagy TAO beállításban pedig nem, miközben természetesen az író és a nyers CD lemez ugyanaz volt.
2020. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit meg kéne emelni a szavazás indításához szükséges ponthatárt, úgy tűnik a kérdező nem érti, mi a szavazás lényege.

Vagy ez most olyan kérdés akart lenni mint a nemzeti konzultáció? Fidesz vagy Fidesz?

2020. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem a Sony kulcsszó akart lenni, a Tamás pedig aláírás. ;)
2020. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a laptoppal vissza tudod olvasni a lemezt?
2020. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

A lézer mélységen kell állítani.

Valószínű,hogy már elkopott a lézer hegye.

Nem visz olyan mélyre a lemezbe.

Írd 1x-el.

Vagy ha tudod hol kell,akkor állítsd a legerősebbre a lézer sugár beütő munkatekercset.

Asszem valahol láttam ilyen legyezőlapátos cd méretű korongot,talán azzal ki lehetne hegyezni a lézer élességet,de figyelni kell a dőlésszögre majd,hogy ne még tompább legyen a hegy.

2020. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!