Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SEGITSÉG! Elálitottam a tv-t,...

Deus88 kérdése:

SEGITSÉG! Elálitottam a tv-t, hogy tudom visszaálitani?

Figyelt kérdés

Ma dél elött elálitottma a tv t Goldstar CKT-9742 CKT-9745 simán tv ztem s csak a megszokott gombokat használtam alul a kojelzon OP jött ki én meg megnyomtam a 2 est és OP2 lett és a tv elsötétult se kép se hang csak feketeség, nincs kiégve semmi mert rendesen bekapcsol és megy én álitottam el.

Nem tudná valaki elmondani hogy álitsam vissza.


2010. aug. 1. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szal nem egészen ugy van, ahogy írod, hogy semmit sem nyomtál el. De bizony elnyomtad a bemenetválasztó gombot. Általában a kezelőegységek oldalán szokott lenni. Egy léptetőkapcsoló. Nyomogasd addig míg ujra a rendes képernyőhöz érsz vele. A felirata ált: input, vagy TV-AV
2010. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ijen gombok nincsenek rajta :S


[link]


Itt egy link a távirányittorol.

2010. aug. 1. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Beléptél a szervíz menübe az OP az opciózást jelenti.

Húzd ki a konnektorból, várj egy-két percet, aztán mehet megint, már nem opciózással fog indulni.

2010. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egész északára ugy hagytam ,kihuztam áram alol meg az antannát is de semmi sem történt.
2010. aug. 2. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Az " operacion " feliratnál, az gomb, vagy lámpa? Ez az egyik tippem, a másik pedig a 0/AV gomb. Valszeg 1 szer benyomva 0 ( nulla ) És nyomva tartva pedig a bemenetválasztó gomb. Próbáld meg. Ha lépkedni kezd ( a képernyő felirata más, és más lesz. Pl AV 1; AV 2; akkor addig nyomkodd, amíg vissza nem jön a TV felirat. Ennyi
2010. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az operatio nál az egy lámpa az O/AV nyomhatom akárhogy semmit sem csinál.
2010. aug. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!