Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg TV-n ki lehet kapcsolni a...

Lg TV-n ki lehet kapcsolni a hotel mod-ot?

Figyelt kérdés

Nincs rendes távirányítója nem tudok csatolni sem


Hegesztés és forrasztás nélkül kell


2020. jún. 26. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, ki lehet a beállításokban


vegyél hozzá egy távirányítót

2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Szokásos ötletem, csak ilyen esetekre:

Értem én, hogy azért nem írsz pontos típust, mert szereted magad megkeresni a hozzávaló szervizdoksit, vagy ami van a neten.

Támogatom az ilyen kreatív hozzáállást, hiszen én is így szoktam.

2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában a hotel tévék szoktak hotel módban lenni, USB-n keresztül lehet felprogramozni egy erre való eszközzel. Egy kétszáz szobás szállodában nem mindegy, hogy egy tévé 20 másodperc, vagy 10 perc, mire beállítod. Kereskedelmi forgalomba nem szoktak így beállítva kerülni, hotel módban a "valahonnan levődött" tévék szoktak lenni.

Volt olyan eset a munkáink során, hogy az vendég kivágta a gipszkartont a tévé mögött, és betette a koffer aljába.

Otthon aztán biztos hogy volt csodálkozás a hotel mód miatt. A tévé gyári száma le lett adva a gyártónak, hivatalos szerviz nem fogja felnyitni.

2020. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hülyén írtam, a fali konzollal és a kivágott gipszkartonnal együtt tette be a tévét a kofferba.
2020. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!