Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudom legálisan, ha lehet...

Hol tudom legálisan, ha lehet ingyen megnézni a Péntek esti vacsora c. sorozat 6. évadját?

Figyelt kérdés
Az első 5 évad fent van HBO GO-n, de a 6.-at sehol nem találtam Magyarországon, sem ingyen, sem fizetősen. Javasolták a VPN-t, de nem nagyon értek hozzá, nem is működött. Mindenképpen legálisan szeretném megnézni, természetesen.

2020. júl. 1. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ncore-n fent van. Keress egy ismerőst, akinek van.
2020. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

nCore-on van magyar felirat a 6. évadhoz?

Ez most futott tavasszal, magyar feliratot még nem láttam hozzá.

Angolul letölthető egyébként szabadon és Magyarországom legális a Torrent saját célú használata.

Megfizetjük az adathordozós matricákkal.

2020. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs magyar felirat még
2020. júl. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Látom, feljött a kérdés a kiemelt listába.

Azóta már megnéztem a sorozatot, az angol feliratot fordítottam le a Google-fordítóval. A Subtitle Edit programnak van ilyen beépített képessége, noha limitált, mivel a Google naponta 1-2 fordítást enged csak egy IP-címről.

Nyilvánvalóan a fordítás is magyartalan (a szokásos minőség), de nekem jó volt, mert sokat megértek angolból, a fordítás csak kiegészítő.

Egyébként is, vannak a szövegben olyan poénok, szófordulatok, aminek nehéz is megtalálni a magyar megfelelőjét, hogy ugyanazt adja át, mint az eredeti. Ráadásul még rövid is legyen, találó, hogy a feliratban elférjen.

Miután megnéztem, el is kezdtem kijavítani a magyartalansági hibákat, de feladtam, túl hosszadalmas.

Persze, valaki majd le fogja fordítani, de nehogy azt higgyétek, hogy az mindent úgy ad át, ahogy eredetiben értendő.

2020. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!