Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a Travian nevű...

Pro Patria kérdése:

Hogyan lehet a Travian nevű játékban katonákat szerezni, miután megépült a gyülekezőtér és a kaszárnya is? (Gallok)

Figyelt kérdés

A kaszárnyánál a következő felirat

"[rendelkezésre áll: 0] [mennyiség: O] [max: O]"

Ha rákattintok a "kiképzés" gombra, nem csinál semmit.


2010. aug. 2. 02:16
 1/8 anonim válasza:
a kaszárnyába méssz és ott zárójelben asszem megjelenik, hogy a pénzedből mennyi katonát csinálhasz maximum, ott beírod a mennyiséget és kiképzés, akkor működnie kell.
2010. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szóval ha nem küldök sms-eket, nem lesz katonám... Nem egy túl jó játék.
2010. aug. 2. 20:43
 3/8 anonim válasza:
bocs, a pénzen a nyersanyagot értettem, ott van, hogy mennyi kell egy katonához és ha megvan, akkor látod, hogy mennyit tudsz csinálni. sms-t csak az arany miatt kell, vagy ha valaki regisztrál a linkeden keresztül.
2010. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, így már más. :)

Működne is, ha nem farmolnának nálam folyton a régebbi játékosok...

2010. aug. 3. 14:46
 5/8 anonim válasza:
sajnos, ha sokkal később kezded el, akkor ez van, meg sok embernek van pénze aranyat venni és így jobban tudnak fejlődni (nagyobb termelés)
2010. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyi pénzből, amit erre rálehetne így költeni, vehetnék egy csúcstechnológiájú játékot, és nem ilyen kis számháború-szerűt, ahol még valódi harc sincsen.

Szóval nyomom, amíg tudom, de pénzt nem költök rá;)

2010. aug. 6. 15:30
 7/8 anonim válasza:
Én azt ajánlom a farmolás ellen, hogy húzz fel egy pár rejtekhelyet. Könnyű a dolgod mert míg más játékosoknál 1 rejtekhely 1000-ig lehet felhúzni, a galloknál viszont 2000-ig.
2013. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de olyan régen játszottam vele, hogy már el is felejtettem.:)
2013. ápr. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!