Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetéknélküli fejhallgatókról...

Vezetéknélküli fejhallgatókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízhatóak?


Ha a szobámban vagy a lakásban akarok zenét hallgatni így, hogy közben ne kelljen végig a laptop előtt ülni, de ne is hallja más a lakásban, akkor megfelelő lehet?



2020. júl. 16. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy drága minőségi Sony fejhallgatóm van, az kb. 1,5 helységnyi távot tud működni. 2-3 fal már túl sok neki, azon már nem megy át.

Amúgy akkor miért nem telefonon hallgatod?

2020. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem nagyon van wi-fim. Meg a zsebemben ha lezárom a telót, bezár a YouTube.
2020. júl. 16. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is kicsi drágább cuccom van - Beats Studio 3 - és én elégedett vagyok vele, kb 20 méterig szól, egy 100 négyzetméteres lakásban jó lehet.
2020. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én "olcsó" kategóriákat próbáltam csak eddig, nekem pozitív a véleményem félig, mert jóval hangosabb, tisztább, erőteljesebb a hangzás a bluetooth kapcsolaton keresztül.

Viszont késik egy kicsit a hang, de mivel "low budget" kategória, komolyan nem vészes az a kis csúszás ahhozképest.

Amúgy nem akad be, nincs vezeték probléma meg hasonló.

Tovább bírja nekem egyértelműen, mint a vezetékes; mellesleg ha lemerül, akkor ugyanúgy csatlakoztathatod vezetékkel.

Nekem hasznosabb a hátrányai ellenére is, főleg a hangzás miatt, meg praktikusabb.

2020. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a drágábbon is csúszik!

de ha zenét hallgatsz akkor úgysem veszed észre mert nem látod (nem nézed) a képernyőt közben.

de amúgy filmet is nézek vele és nem lehet észrevenni még úgy sem a csúszást.

2020. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem fülhallgatóm van. Imádom. 80 m2 házban teljes területen okés. Edzőteremben kb. 20 méterig.

Skullcandy márka.

2020. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem blitzwolf van, teljesen jó. Lakásban kb azonos emeleten belül megy, max 3 fal legyen a telefon és köztem. Cserébe olcsó volt, 4500ért rendeltem kb.
2020. júl. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!