Milyen Samsung qled tvt érdemes venni 220.000 körül?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, annyi h 50 vagy 55"os kellene. Viszont sok altipus van és nem tudom melyik a jobb.

2020. júl. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Samsung még ingyen sem kellene. Tv-i szoftverénél gagyibb nincs a világon: az olcsó kínai is übereli. Se HBO Fő ,Se YouTube, kész röhej, de ára az van. Ha normális tb-t akarsz akkor LG WebOs valamely típusa.
2020. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Érdekes nekünk két samsung tvnk van mind a kettőn van hbogo netflix facebook youtube és képzeld spotify is és egy csomó aplikáció van rá, minden fajtából van smart és nem smart tv🤦‍♀️ csak nyilván a smart az drágább de, 220.000 van rajta youtube és smart tv a nappaliban lévő tv az újonan volt 125.000 és smart volt.🙄
2020. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Samsung, és egy Sony TV nk van. A Samsung vastagon veri a Sony-t. Minden tekintetben.
2020. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
A megfelelő méretet a nézési távolság határozza meg, legalábbis célszerű erre figyelni. Vagyis ha 2,5m-ről nézed nem kell 55”, mert ok, hogy nagy, de silány lesz a képminőség, főleg tv csatorna nézésekor. Árkategórián belül óriási különbség nem lehet, inkább szolgáltatásokban tér el egymástól. Egy dologra figyelj, ha személyesen nézed meg, hogy a képbeállítás azonos legyen, mert mikor vettem a tv-t anno, akkor megakartam magyarázni az eladó, hogy a drágább tv-n szebb a kép. Az egyik élénk a másik normál beállításon volt, mikor átállítottuk a megjelenített kép színei, minősége egyforma volt. Egy dolog nem tetszik az új tv-kben, az hogy ha nem HDR tartalmat nézel, akkor laposabb lesz a képe, nem természetes színek jelennek meg.
2020. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!