Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Találtam az interneten egy...

XXBIXx kérdése:

Találtam az interneten egy házi mozi rendszert ami árban pont megfelelne, de nem tudom, hogy megérné- e. Pioneer HTP-074 Házimozi rendszerről lenne szó. Most kaptam egy lemezlejátszót szerintezek ahhoz is tudnám használni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget.

#lemezlejátszó #Pioneer HTP-074 Házimozi rendszer
2020. aug. 1. 10:18
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha mágneses hangszedőre gondoltál, ahhoz való RIAA-korrekciós előerősítőt nem tartalmaz.

Ezt a Phono felirat jelzi más esetben (vicces is, amikor ezen oldal látogató gyermekei ilyet még nem láttak és azt hiszik, hogy az valami fejhallgató).

Külön egységként beiktathatod az előerősítőt, de egyébként nem tudhatom, pontosan milyen lemezjátszóról beszélsz.

2020. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Most kaptam egy lemezlejátszót" Örülök. Milyet kaptál, ha szabad érdeklődni?

Egyébként az újakban benne van a korrekció, és egyből vonalra lehet dugni. Nagyon kéne az a típusszám.

2020. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

audio-technica at-lp5x lemezjátszót kaptam,ebben alapból benne van a pohno.

2020. aug. 3. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen rá kell kötni egy sztereó bemenetre.
2020. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!