Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma?Xbox 360...

Aqua81 kérdése:

Mi lehet a probléma?Xbox 360 slim rgh!

Figyelt kérdés

Pendrive-ról történő telepítés után a:“The game couldn’t start. Try downloading the game again.” hibaüzenet jelenik meg a játék elindulás helyett!Kezdő konzolos vagyok!Először próbáltam a dolgot!Egy megbízható oldalról is töltöttem le,és egy másikról is,de mind2x ERROR!(Előtte a GOD-ba alakítás megtörtént!)Aztán HDD1->Content->Sok 0-s Mappa!Valaki tud segíteni?PLS

Találkozott már más is hasonlóval?Ha igen neki hogy oldódott meg?



2020. aug. 2. 14:42
 1/6 anonim válasza:

Pontosan milyen oldalról töltötted le a játékokat?


Ezt az oldalt ajánlom: [link]


Vagy az nCore-t.

2020. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2014 után megjelent játékoknál produkálja! Ezekről az oldalakról származnak a játékok!Lehet egy Dashboard frissítés orvosolná? Frissítésel kapcsolatban valaki egy linket megosztana? Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 10. 17:24
 3/6 anonim válasza:
Milyen rendszer fut a gépen? (Aurora, FSD)
2020. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
FSD 3
2020. szept. 20. 11:30
 5/6 anonim válasza:

Próbáld meg telepíteni rá az Aurora rendszert. Az FSD már nagyon régi és elavult.


Itt egy kis segítség: https://www.youtube.com/watch?v=Kqvruf8q3J0

2020. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket és a segítséget!
2020. szept. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!