Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az agyon...

Mi a véleményetek az agyon reklámozott HDTV beltéri antennáról,milyen és hány csatornát lehet befogni, érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

#hdtv beltéri antenna #falra ,ablakra ragasztható
2020. aug. 9. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvas el az agyonreklámokat, és a helyi vételi lehetőségekről se felejts el tájékozódni.

Nwm tudjuk hol laksz, milyen környezetben, milyen eszközökkel milyen fedettséget lehet elérni, ígyérdemi válasz az alap kérdésre nem várható.

[link]

A beltéri vétel mindig rosszabb, vagy akár használhatatlan, ezzel számolj mindenképpen.

Muteromnak a padláson a cserép alól is közepes vételt produkál az antenna (nincs kedvem hozzá tetőtartót csinálni, meg a cserépen mászkálni).

2020. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

Remélem, nem az "agyonreklámozott" (egy szó!) világvevő átverésről van szó!

Sok éve kezdődött, de még manapság előfordul érdeklődő, aki tanácsot kér azzal a bizonyos baromsággal kapcsolatban.

Facebook tolják, ha jól tudom, bár én nem látogatok olyan szennyoldalakat.

2020. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Linket légyszives ...
2020. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a helyesírási kioktatást,de nekem az volt a fontos amit írtál gondoltam,hogy ez egy átb.....,köszönöm!
2020. aug. 9. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer láttam, de az átverés volt, valami alacsonyfrekvenciás dumával reklámozták.

A Mindig Tv adása foghatóak sima antennával, de tetőantennak ajánlott a stabil vételhez, persze, ha közel van a torony, akkor szobaantennával is fogható, egyik esetben sem kell semmi spéci antenna, mint ahogy abban a bizonyos reklámban szerepel, bármilyen elektronikai boltban kapható jó hozzá.

2020. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

Utóbbi években népbetegséggé vált a különböző internetes felületeken az egybeírandó szavak különírása, ami jóérzésű emberek számára immár tűrhetetlen.

Úgyhogy lehetőség szerint nem is tűröm, válaszként pedig valóban csak a köszönet fogadható el.

Elvégre én vagyok a szenvedő fél, akit ez zavar (nyilván nem csak én).

2020. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!