Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wish-röl szeretnék rendelni...

Stone88 kérdése:

Wish-röl szeretnék rendelni valamit. El tudná valaki magyarázni az alapoktól hogy hogyan van? Paypal létrehozása,stb.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
A hatásfokára is kiváncsi lennék,mert hallottam olyat hogy nem azt kapták amit kértek. Pénzvisszafizetés mennyire játszik?
2020. szept. 4. 08:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Visszafizetik. Azt is ami megérkezett 😆

Csak bankkártya kell.

2020. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Inkább rendelj az Aliexpressről, az megbízhatóbb, meg nincs tele kamu árukkal.
2020. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

wishről ne rendelj.

azért tűnik olcsónak mert átverés

pénzvisszafizetés meg nincsen csak wish creditet kapsz

2020. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Wisht felejtsd el
2020. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Wish-en szerintem ne rendelj, ha jót akarsz magadnak, a paypal-re csak regisztrálsz és vagy feltöltesz oda pénzt, vagy a bankkártyádat kötöd össze vele, az sokkal gyorsabb és egyszerűbb, de erre ha van, akkor használd a webkártya számlád.
2020. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maximálisan elégedett vagyok a wish-sel igaz hogy lassú a kiszállítás.
2020. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem ajánlom a wish-t én sem. Ha nem jön meg a termék, vagy rosszat küldenek, akkor a postaköltséget nem térítik vissza, csak a termék árát, tehát mindenképp buksz pár száz forintot.

Nekem múlt héten jött meg egy csomagom, amiben teljesen más volt, mint amit megrendeltem, ráadásul olyan vacak, aminek én nem veszem hasznát.

Visszakértem az árát, konkrétan a vételár 97%-át térítették vissza (a maradék 3%-ot nem tudom, miért nem). A postaköltséget meg buktam. És persze bosszantó, hogy a cuccot sem kaptam meg. :(

Az eladóval meg nem lehet felvenni a kapcsolatot, nem úgy, mint más oldalakon, a hol lehet nekik írni meg levelezni velük, hogy küldjenek másikat vagy valami.

Itt semmi nincs.

Ha nem azt kaptad, amit rendeltél, akkor nettó szopás. :(

2020. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!