Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple watch 5 cellular-nak...

Az Apple watch 5 cellular-nak az aksia mennyi idő után merül le kb egy átlagos használattal?

Figyelt kérdés
Érdemes ki várni a 6-ot mert biztos forrasból tudom hogy sokkal drágább lesz és csak minimális újítás lesz az 5-höz képest?!

#Apple Watch Series 5 #Apple Watch 6 #Apple watch series 5 cellular #Apple watch 5 vagy 6
2020. szept. 10. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

"biztos forrasból"

az Apple-nél dolgozol?

akkor tudod a kérdésedre a választ! :D

nincs biztos forrás csak ha már bemutattak valami.

amúgy meg nálam 2 napot is kibír

2020. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Haat vannak apple nagy kovetek aztan.... igy is sokat mondtam

De en se tudok mindent meg hat csak nagyjabol mondhattak infot nekem is nyilvan szoval nem mondasz hulyeseget

2020. szept. 10. 14:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont tenyleg ki bir 2 napot az 5os cellular?
2020. szept. 10. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen embereket ismersz akkor miért itt kérdezősködsz? :D
2020. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Apple irodaházában sem tud mindenki mindenről...

nagyon durván marhaság, hogy egy magyar "nagykövet" bármit is tudjon. :D

2020. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó persze, most nem is az a lényeg hogy mit hallottam mert vannak mindig szóbeszédek...hanem hogy mennyit bír ki e sim-el az apple watch 5 és hogy érdemes-e megvárni a 6ot?
2020. szept. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!