Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg tévémen a netflix alkalmazá...

Lg tévémen a netflix alkalmazás miért nem nézhető a tévé újbóli bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a netflix oldalán. Működött is a tévén , tabletten és a számítógépen is. Ha kikapcsolom a tévét,( éjszakára pl.) majd újra be, nem tud csatlakozni. Nem ír ki semmit, csak "forog" a jel. Eközben, a tabletten és a számítógépen nézhető, de az átküldés a tévére egyiken sem lehetséges. Ha tévén törlöm, majd újratelepítem az alkalmazást, ismét nézhető. Ha kikapcsolom, majd újra be, akkor megint nem indul. Újratelepítéskor be kell írnom az email címem és a jelszót, de eközben a másik két lehetőség ( tablett, számítógép) továbbra is lejátssza a filmeket.

#adatátvitel #Netflix #alkalmazás megosztás
2020. szept. 13. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem találkoztam ilyen hibával, pedig két LG tévém is van...

Ha garis a készülék, én bejelenteném hibára, oldja meg a szerviz.

2020. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos, már nem garanciális!:((

Az az érdekes, hogy az első pár nappal,a regisztráció után, még rendesen működött. Az is furcsa, hogy a YouTube képernyőmegosztás is működik, csak a netflixet nem lehet a gépről vagy tabletről megosztani! Beállítási hibára is gyanakodtam, de mivel nem állítgattam semmit, én nem ronthattam el (szerintem!).

2020. szept. 14. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!