Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xbox one s em és ha...

Van egy xbox one s em és ha be dugom a karba a fejhalgatot akor nem halom a játékot se a menübe a lépkedést a audio ba nem tudok rá menni a headset chat mixer re el van sötét ülve már updateing eltem a kart hogyan kell meg csinálni?

Figyelt kérdés
egyéb ként most vetem egy uj kart mert a másik elromlot de egy párnapja vettem a kart tegnap és az elöt is jo volt a mai napig csak hogy van e köze ehöz ja és kompatti billis a fülhalgato mert már régen is ezt haszáltam az uj kar is felvette normálisan mai napig

2020. szept. 17. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

na majd guglizd ki hogy kell ezt magyarul leírni...

oszt majd válaszolunk!

2020. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bottal megpiszkálhatnál néha egy-egy jól eltalált regényt, hogy legalább kialakulhasson a rutinszerű írástudás alapszintje, a szavak ismerete!
2020. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!