Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One konzolra tudnátok...

Xbox One konzolra tudnátok olyan játékot írni, amivel tudunk kisebb gyerekekkel is játszani?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy Xbox One konzolt, amivel jókat szoktunk játszani, de ismerősömnek van egy kisfia, aki érdeklődik a játékok iránt, de azokkal a játékokkal nem szívesen hagynám, hogy játsszon.

Ezért javasolnátok olyan játékokat, amiket olyan 3-6 éves is tud játszani? Lehet akér kinectes, vagy sima is.


2020. szept. 24. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Zoo Tycoon. Kinectes
2020. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Azt hittem már azt kéred írjunk meg neked egyet.
2020. szept. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Overcooked 1-2,Bee Simulator,Minecraft(?)
2020. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minecraft

Minecraft Dungeons

2020. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg elektronikus bébicsősz helyett IGAZÁBÓL játszani a gyerekkel, az felmerült?
2020. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

@08:54


Na mi van, bevetted a reggeli boomer tablettát? Ha a kisgyereket érdekli a videójáték, miért ne próbálhatná ki?

2020. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert gyerek, és három évesen nem kéne a képernyő előtt görnyedni, csak mert a nagyobbak a való életben nem játszanak? Mondom úgy hogy én magam is szeretek játszani... De egy három éves a felnőtt tereljen már jobb irányba ennél.
2020. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindazok válaszát, akik eddig segítettek.


Természetesen (vagyis sajnos most már nem az a természetes) nem az a célom hogy bekapcsolom az xboxot, leültetem a gyereket és csináljon amit akar, hanem alkalmanként kb fél-1 órát játszanánk együtt, legszívesebben kézségfejlesztős kinectes játékokat vásárolnék, de nem találtam túl sok lehetöséget, ezért írtam ki ezt a kérdést.

2020. szept. 25. 22:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Én még ezeket a játékokat nézegettem:

Rush

Disneyland Adventures

Mancs őrjárat (Paw Patrol)

2020. szept. 25. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Lego játékokat is érdemes meglesni, van belőle egy rakat, Harry Pottertől kezdve a Marveleseken át a Star Warsig.
2020. szept. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!