Ps3 vagy xBox360?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azon gondolkozok hogy eladom a megcsippelt xBox360-am és veszek egy PS3at. Szerintetek jo dontes?

2020. szept. 28. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyit szeretnék kérdezni, hogy ezek árban igy kb mennyi a 2?
2020. szept. 28. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szia. Szerintem nem jó döntés.
2020. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyiból szerintem nem jó döntés, hogy nem valami sokat ér az xbox360 (ps3 se) inkább vegyél mellé egy ps3-at.


De egyébként ps3 megérné, rengeteg exclusive miatt

2020. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából mind 2 halott konzol annyiban, hogy MP szerver már egyikhez sem fut. Nekem van mind 2 szóval ha csak nem arról van szó, hogy adott címeket akarsz SP Story módban kitolni akkor semmi értelme venni egyet.


XO-t meg PS4-et még érdemes mert azoknak az online funkciói még élnek és még élni fognak kb 3 évig. De 7. genes konzolokkal nem sokat érsz. Én is csak azért javíttatom majd meg a 3 LED-es 360-om mert hogy előakarom kapni a Gears 3-at pl akkor működjön. De a retrozáson kívül ezekkel a gépekkel nincs értelme foglalkozni.


Így is vicces, hogy 4K tv-m van és a PS3 az 720p-ben visz mindent a 360 meg 1080 ban. :)

2020. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# Őőő a ps3 is visz 1080p-ben, beállításokba kell átállítani
2020. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!