Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik ipad a legjobb rajzolás...

Melyik ipad a legjobb rajzolásra, tervezésre?

Figyelt kérdés

Eddig végignéztem mindenfélét, de nem tudtam dönteni. Melyik válik be, és nem költöd rá a gatyád?

Rá tudnék szánni pénzt, csak tényleg néha így mutatják be, néha úgy a modelleket, ha rajzolnak.

Köszönöm szépen a tanácsokat!



2020. szept. 30. 15:20
1 2
 1/15 Fa_ember16 ***** válasza:
27%
Nekem egy régi galaxy volt.nem volt valami nagy,de viszont mivel csak digitális rajzra használtam,ezért arra pont teljesen jó volt.de ha ojat keresel ami egy ijen design tablett vagy drawing tablet ami kifejezetten rajtolásra van szenzorokkal meg képernyővel,akkor az viszont drága. De viszont ojat is tudsz csinálni hogy a tabletet a számítógéppel összekötöd,és ahogy rajzols,a gépen is látod és a gépen is eltudod menteni. Szerintem egy sima samsung tablet tervezésre jó,rajzolásra viszont ha van annyj pénzed rá akkor inkább egy drawing tablet ami külön erre van.remélem valamenyire segítettem :)
2020. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

A papír és a ceruza.

Tudom ajánlani a HB-s ceruzát A/4-es famentes rajzlappal...

;)

2020. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
ha komolyan gondolod a rajzolós dolgot, akkor ajánlom a wacom rajztáblákat. nem olyan drága, de rajzolás szempontjából nagyon praktikusak!
2020. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fa_ember16 ***** válasza:
#3 IGEN!!! wacom-ot akartam mondani,de épp nem jutott a név az eszembe.wacom,és az XP-PEN!
2020. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ipad. Emberek. Nem wacom, nem samsung, nem papír és ceruza. Van ceruzám és papírom, de digitális tervezéssel akarok foglalkozni.

Nem volt eddig hasznos.

Újra irom: IPAD.

2020. okt. 2. 12:22
 6/15 A kérdező kommentje:
nekem az árarány jobban kijön, ha azt veszem, de ez már személyes vélemény. A kérdésre vonatkozó válaszokat vártam, a wacom nem jött be nekem eddig mint ár.
2020. okt. 2. 12:23
 7/15 Fa_ember16 ***** válasza:
Ok,de miért pont ipad. Miért nem jó más tablett?
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést, mit nem lehet felfogni azon, hogy azt szeretnék vásárolni? Én sem mondom meg nektek mit egyetek holnap reggel basszus...
2020. okt. 2. 22:34
 9/15 Fa_ember16 ***** válasza:
Hallod,nem kell arogánsnak lenned.én meg feltettem a kérdést hogy miért. Ok,ipad,nem tudok segíteni mert ipad nekem sose volt. 🖕
2020. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Hello "kérdező".

Ne küzdj, engedd el, úgy sem tudja mit kérdezel, olvasd még egyszer a faember első hozzászólását, ne azt ,hogy mit ír, hanem hogy hogyan.

Ipadra van tökéletes rajzoló alkalmazás: Procreate, 3-4 ezer körűl pro verzió.

2020. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!