Melyik Xbox kontrollert vegyem? Számítógéphez.

Figyelt kérdés

Amiket játszanék: Abzu,Overwatch,Minecraft,I am Bread,Ori,Hollow Knight,...

[link]

[link]



2020. okt. 6. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, amelyik tetszik! Ha nincs hozzá USB-s vevőd, akkor úgyis csak micro USB-s kábellel tudsz velük játszani. Vagy keress elve vezetékes PC kontrollert, lehet még olcsóbb is mint egy XBOX-os. Meg állítólag a nagyon profi kontrollerel eleve vezetékesek, igy gyorsabbak is.
2020. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kell nagyon profi,és a vezeték nélküli kényelmesebb szerintem.

Úgy tudtam hogy az USB vevőt adják hozzá, de akkor veszek külön.

Csak nem tudom melyik a kényelmesebb.😅

Köszi a választ!

2020. okt. 6. 18:47
 3/8 anonim válasza:
100%

én a 2. at venném. mivel az az új szeria kontrollere .


és kb semmivel sem drágább szóval egyértelmuen a 2.

2020. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikusabb volt a 2., köszi hogy válaszoltatok. Valószínűleg akkor a 2.-at fogom venni!
2020. okt. 6. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha adják hozzá a vevőt, akkor az is ott szok szerepelni a képen. Illetve így is szerepel a címben.

[link]

2020. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre majd figyelni fogok.

Amúgy nem biztos hogy veszek hozzá vevőt, megnézem hogy milyen gyors a Bluetoothal, aztán majd eldöntöm.

2020. okt. 6. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg Trust GXT 545?

Vezeték nélküli, támogatja az XBox/PS3 módot, de tud régi, D típusú kontrollerként is működni, ezt egy kis kapcsolóval választod ki a hátulján. Lítium akkus, egész hosszú üzemidővel, és töltés közben is használható. Vevőt adnak hozzá.

Win10 is xbox kontrollernek ismeri fel, működik vele az xbox overlay, és a steam is szerette nálam, hiba nélkül ment minden.

2020. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, még egy dolog: minecrafthoz is használtam, steamen kellett vele trükközni, mert közvetlenül a java edition nem támogatta a kontrollert, de még az is működött vele.
2020. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!