Korina003 kérdése:

Fülhallgató párosítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nemrég vásároltam egy Sencor SEP 510 BT vezetéknélküli bluetoothos fülhallgatót. Valamiért nem párosodik egymáshoz a bal és jobb fülhallgató. A telefonon párosodnak(külön külön a bal és a jobb. Szóval 2 ugyan olyan párosodás van csak az egyik a bal a másik a jobb) és mindig csak az egyik szól. Sok videót megnéztem hátha beválik, de nem. Ha valakinek volt hasonló kérlek írja meg, hogy hogyan oldotta meg. Válaszokat előre is köszönöm!

(Az anyázós "de hülye vagy" "nézd meg máshol" leírásokkal kérlek kíméljetek ;)



#bluetooth #párosodás #Sencor SEP 510 BT
2020. okt. 6. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy hule, nekem sem volt parosithato a blutooth-os fullhagato, vissza is vittem a media marktba, hatha ott segitenek. De fogalmuk se volt, vissza adtak a penzt.

Vettem egy dragabbat, az se megy. Ahogy neked, csak kulon-kulon. Szoval engem is erdekelne ha valaki tudja mit kell csinalni...

2020. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem nem ilyen tipus van, de néha nekem is csinált ilyet. Egy alkalommal nekem az volt a gond mivel nem telefonhoz akartam csatlakoztatni, hogy a telefon hamarabb ismerte fel és nem tudta eldönteni a füles hova párosodjon. Telefonról letöröltem a bluetooth eszközt és megoldódott. Egyszer volt olyan is, hogy nem oldotta meg semmi, resetelni kellett a fülest és megoldotta. Ezeknek sajnos az a rákfenéjük, hogy megbízhatatlanok, mert ha a két füles nem párosodik össze valami miatt, akkor használhatatlan.
2020. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Illetve most néztem meg, nekem is ugyanez a típus van meg.

Nekem ezzel más a gondom, pl. mikor csatlakozik, akkor mindig full hangerőn van, zavaró.

2020. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!