Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Thomson márkájú tv-m nem...

A Thomson márkájú tv-m nem kapcsol be, csak a készenléti LED világít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Használati útmutató
2020. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Távirányítóban jók az elemek?
2020. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék: a piros készenléti LED nem világít egyáltalán, többszöri próbálkozásra a bekapcsolt állapotot jelző fehér LED kezd el világítani, de a képernyőn nem jelenik meg semmi.
2020. okt. 11. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a használati útmutatóban, hátha találsz valamit erről. Ahogy 2-es írta, nézd meg jók-e az elemek, ha a bekapcsolt állapotot jelző LED világít, akkor valamennyire még jók. Egy ilyen hiba sok mindentől lehet, elképzelhető, hogy csak kiolvadt egy biztosíték, de komolyabb probléma is lehet. Valószínűleg ezt itt nem tudjuk neked megválaszolni. Szerintem el kellene vinni egy szervizbe.
2020. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először vegyél elemeket. Én is azt tettem, amikor nem lett kép a tv-n.
2020. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már cseréltem elemet, de semmi nem változott.
2020. okt. 12. 06:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerviz.
2020. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló eset. A firmware nem százas ha be van kapcsolva a gyors indítás. A készüléken a bekapcsoló gombot (tehát NEM a távirányítón!) hosszan kellett nyomni és az megoldotta.
2021. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!