Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tévét vásároljak...

Milyen tévét vásároljak konzol mellé?

Figyelt kérdés

Hali!

Tervezem a következő generációs konzolok valamelyikét beszerezni.

Ehhez keresnék televíziót, lehetőleg maximum 150k környékén.

Ki is néztem egy akciós Samsung tévét (160k-ért a SAMSUNG QE 43 Q67TAUXXH.) de mire eldöntöttem, hogy megveszem, addigra elfogyott.

Abban sem vagyok 100% biztos, hogy jó lett volna a céljaimhoz. Első komoly tévém és első konzolom lenne.

Tudnátok segíteni, hogy mit válasszak? Esetleg ezt várjam meg míg lesz készleten és akár drágábban is megérné megvenni, vagy ennél vannak jobb opciók?


Szeretném a következő tulajdonságokat a tévébe:

- 43", de max 50" képernyő átmérő

- HDMI 2.1 csatlakozó

- 120 Hz-es képfrissítés

- 4k felbontás



2020. okt. 12. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a TU8502-t ajánlottam volna, de az nem tudja a 120 Hz-et

pedig nagyon jó tv!

2020. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Kínai,vagyis inkább Japán Koeng Dynamics view 4k tv. Mindent visz!!!

És olcsó is: 32ezerFT

Képfri.: 60Hz

Felbontás: 4k UHD

HDMI bemenet: 5

Usb: 3

Hangszóró JBL™ bass speaker 5X 3W


Utoljára elérhető: 2018.02.07.

2020. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy majdnem tök mindegy.

4k felbontás, HDR támogatot, és valami normális márkáról legyen szó. Az okosfunkciók ebben az árkategóriában mind sz..rok, szóval túl sokat ne várj, arra jók, hogy a Youtube meg a Netflix menjen róluk, amennyiben szükséges. Válaszd azt ami éppen jó árban van és a legtöbb garit kapod rá.

2020. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!