Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha "egybeszettet" veszek egy...

Ha "egybeszettet" veszek egy hangfalrendszer esetén, azzal mindenképp rosszul járok, főképp ha 2.1? És ha alkatrészenként állítanék össze egy 2.1 rendszert, honnan kezdjem? Milyen alkatrészeket ajánlanátok? A közép tartományuk nem gyengébb a 2.1 nek?

Figyelt kérdés

Kis kb 12nm es szobába kellene és úgy 60 ezret szánnék rá.


Még annyit, hogy a középtartományi hangokat a mély adja ki, vagy a magas driver? Hogy van úgy beállítva, hogy cask 2 utas de 3 hangskálát lefed? Valami hibrid gyártási technológia? Tudom kezdő kérdés de mindig érdekelt.


2020. okt. 13. 21:31
 1/6 anonim válasza:
60 ezerért már elég jó 2.0-s hangfalat vehetsz, ami sokkal jobb lesz, mint egy 2.1-es parasztvakítás.
2020. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De pl. a tipikus Panasonic, Sony, hifiket sem érdemes, ha pl. 2.1 az is?

Vagy Edifiertől is láttam egy jó 2.1 rendszert, az sem éri meg? S350DB

2020. okt. 13. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Lg SL4Y most 54 000 ft az alzában. Nagyon rendben van a hangja, még egy nagyobb szobában is.
2020. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Hangerő vagy a hang minőség a fontos.? Azért van 2.1-es rendszer, mert az kisebb szatelit hangfalat tartalmaz, ami nem képes mélyebb frekvenciákra, ezért megfejelik egy “sub” hangfalallal, hogy teljesebb legyen a kép. Ha zenét szeretnél hallgatni a 2.0-ás rendszert javasolnám. Ha filmet, akkor az alacsony frekvenciát kiadó mélyláda jól jöhet tehát 2.1-et. Ha van lehetőség hallgasd meg mielőtt megveszed vagy megrendeled. Ennyiért lehet egy fejhallgatót vennék inkább vagy használt szettben gondolkodnék. Az ütősebb lehet ennyi pénzért.
2020. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.0-t csak olyat, ami "földig ér"!
2020. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó a 2.0-ás is, ha van rajta hangszín-szabályozó. Azzal ki lehet emelni a mélyeket is (DBB). Ha nagyon meghajtom (amikor nincsenek itthon a szomszédok..), remeg az ágy is alattam. 2X50 wattos, (virtuális sorrounddal) a 20 négyzetméteres szobába bőven elég fele hangerőn is. Vájt fülűeknek nem ajánlom, de mint hétköznapi felhasználó, nekem tökéletesen megfelel.
2020. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!