Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skullcandy Indy pairing nem...

Skullcandy Indy pairing nem meg, bal fules semmire nem reagal, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Volt mar ilyen, hogy szetcsatlakoztak es ujra kellett oket pairingelni, de altalaban mukodott a negy erinteses modszert amit a Skullcandy oldala alapbol is javasol. Most viszont a bal resze egyaltalan nem erzekel semmit, a jobb pedig keresi folyamatosan a balt, tehat az egyik teljesen offon van, a masik pedig pairing moodban. A balt nem lehet erintessel se ki se be kapcsolni, annyit azol ha kiveszed a tokbol hogy power on es power of ha ugye tul sokaig van kint a tokbol.

Ilyen esettel mit tudok kezdeni? Fel eve vettem kb, vigyem vissza a vevoszolgalathoz a Media Marktban, hatha tudnak kezdeni vele valamit?



2020. okt. 14. 14:39
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy nem érintkezik a tokban rendesen és nem tölti fel. Nálam a Niceboy ilyen 2 hónap után. De sajna volt olyan, hogy egyszerűen nem akart sehogysem összepárosodni a két füles, a reset megoldotta.
2020. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De szol benne mikor bekapcsol, meg kikapcsol, szoval lemerulve nem lehet :/ na meg a reset meg tudna oldani, de mivel nem reagal semmire, resetel i se tudom
2020. okt. 14. 15:32
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor viszont más a gubanc, vidd vissza.
2020. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vevoszolgalathoz kell ilyenkor? Sosem vittem vissza meg semmit
2020. okt. 14. 15:54
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, oda vagy a szakszervízbe. Azt nem tudom hogy oldják meg, mert lehet, hogy a Media Markt is oda küldi majd.
2020. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megprobalom a vevoszolgalatnal, koszonom a segitseget! (:
2020. okt. 14. 16:01
 7/8 anonim válasza:
Hasonló problémám van, mi lett a megoldás?
2021. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bevittem mediamarktba es elkuldtek javitani= kaptam egy csereutalvanyt
2021. okt. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!