Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgató/headset...

Melyik fejhallgató/headset márka a legstrapabíróbb?

Figyelt kérdés

Már vagy a tizedik fejhallgatóm ment tönkre azzal, hogy az egyik fele süket. (Valahol megszakadt/eltört a kábel.) Utálom amikor ez történik, eddig még semmi se bírta egy évnél tovább, ha olcsót vettem, ha drágát.


Az a baj, hogy gyakran leejtem/leverem őket, és ilyenkor megrántódik a kábel. Melyik márkát vagy konkrét típust ajánlanátok, ami a legellenállóbb az ilyennel szemben? (Vezeték nélküli felejtős, nincs rá pénzem.)


Tudom hogy az lenne a megoldás, hogy vigyázzak rá jobban, de egyszerűen nem tudok, pedig igyekszek. A mostani alig két hónapot bírt. (Mondjuk ez egy 3000 forintos szar volt, de a 10-20 ezres fejhallgatóim se bírták még egy-másfél évnél tovább soha.)



2020. okt. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Iphone
2020. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HyperX, vagy Razer. 30 felett szigoruan.
2020. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sennheiser. A 3000 Ft-os füles is elpusztíthatatlan. Foszladozik a kábele, annyira nem vigyáznak rá a használói (call center, de pont ezért nem is vesznek drágát, mert úgyis tönkreteszik), kilátszanak a színes vezetékei, de még szól. 5 évet bírnak átlag.
2020. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sennheiser tényleg jó cucc

és a HyperX is!

van mindkettő, tényleg jól bírják!


ne dobáld, vigyázz rá!

2020. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hyper X cloud stinger, elég fasza, minőségi kialakítású. 3,5 évig bírta kb.
2020. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!