Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudja a set top box...

Miért nem tudja a set top box lejátszani valamelyik mp4 fájlt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, miért van hogy a legtöbb mp4 fájl elindul usb n keresztül a set top box - on, viszont a tegnap letöltöttem egy filmet, ami szintén mp4 és azt irja ki a tv, hogy Can not play the file. Nagyon bosszantó. Nem tudok rájönni miért. A set top box egy uclan t2 se internet tuner (h.264/aac).

2020. okt. 25. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, hogy hibás a fájl. Egy fájl esetén én még nem aggódnék. Ncoreon volt egy feltöltő, akinek bármelyik feltöltését nem tudtam lejátszani az egyik tévémen, és mások is panaszkodtak.
2020. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy másik set top box on le tudom játszani, sőt gépen és tableten is megyen a fájl. Viszony igaz, hogy amit erről az oldalról töltöttem le mást sem tudtam lejátszani. Azt nem értem akkor a set top box hibás, vagy a videó kódolásábam van valami, amit ez a set top box nem tud megjeleníteni.
2020. okt. 25. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Is-is. A kódolás is hibás, amit újabb/jobb berendezések le tudnak játszani, és a set top box is válogatós, a hibásan kódolt filmet nem eszi meg.
2020. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha át konvertálom a videót lehet el fog indulni? Vagy mit lehet tenni?
2020. okt. 25. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1.) Letöltöd máshonnan, más verzióban.


2.) Átkonvertálod. Lehet, hogy működni fog.

2020. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!